Matrace

MATRACE
U všech druhů matrací co jsou zde uvedeny se mohou měnit rozměry i struktura vrstvení.
Všechny matrace jsou kvalitní od poctivého řemeslníka.
 
 
Matrace z PUR pěny
 
 Rozměr:200x90x10
 
 

 

CENA:1800 Kč  

 

 
 
 

 Vrstvená matrace z PUR,PPUR pěn
Složení:Vrchní vrstva 5cm PUR pěna ,střední vrstva PPUR pěna (tužší pěna) spodní vrstva 3cm PUR pěna.Potah prošev.Vhodné použití na pevný rošt nebo lamelový nepolohovatelný rošt.
Rozměr 200x90x12cm
 
CENA: 2500Kč
   

 

 

Pružinová matrace s PUR pěnou
 
 
Velice kvalitní matrace s dlouhou životností. Doporučujeme je uložit na pevný podklad - na pevnou desku nebo pevný laťkový rošt, kde mezery mezi jednotlivými laťkami nepřesáhnou 6 cm (nejsou vhodné na polohovatelné rošty).
Složení matrace:pružiny o výšce 12cm,jeparol(izolační vrstva mezi pružinamy a PUR pěnou o síle 3-5mm,nehrozí že za půl roku ucítíte pružiny),PUR pěna z vrchní i spodní strany o síle 3cm(tužší pěna) ,potah prošev.
Rozměr 200x90x20cm
 
CENA: 2500 Kč

 

 

 

 

 

Pružinová matrace s kokosovou deskou a PUR pěnou
 
Velice kvalitní matrace s dlouhou životností. Doporučujeme je uložit na pevný podklad - na pevnou desku nebo pevný laťkový rošt, kde mezery mezi jednotlivými laťkami nepřesáhnou 6 cm (nejsou vhodné na polohovatelné rošty).
Složení matrace:pružiny o výšce 12cm,jeparol(izolační vrstva mezi pružinamy a kokosovou deskou o síle 3-5mm,nehrozí že za půl roku ucítíte pružiny),kokosová deska síla 2cm,PUR pěna z jedné strany 3cm a z druhé2cm,potah prošev.
Rozměr 200x90x22cm
 
CENA:3480 Kč

 

 

 

        Matrace ze studené pěny, profilované jádro
Matrace je vyrobena ze studené pěny (HR pěna)u které se dá nastavit tuhost dle váhy.Tím docílíme pohodlné ležení obou partnerů různých vah. Doporučujeme uložení na lamelový rošt, který také podpoří jejich anatomické vlastnosti, matrace s vyšším jádrem lze uložit na pevný (laťkový) rošt, je možné i použití v kombinaci s polohovatelným roštem, ale matrace kopíruje rošt pod zátěží (tj. pokud na matraci ležíte). Matrace vyrobené ze studené pěny mají větší póry, jsou proto prodyšnější, mají lepší elastické vlastnosti, tvarovou stálost, jsou komfortnější a lépe kopírují křivky těla než matrace z PUR pěny. Díky kombinaci různých tuhostí pěn a propracovaným perforacím jádra zajišťují ideální anatomickou polohu páteře. Matrace s jádrem ze studené pěny poskytují vynikající ortopedické vlastnosti a mají dlouhou životnost.
Složení:Vrchní vrstva 5cm HR pěny,vnitřní profilované jádro různé tuhosti o síle 4.5cm,spodní vrstva 3cm HR pěny.Potah prošev.
Rozměr 200x90x14cm
 
CENA:3680 Kč 

 

 
 
Matrace Latexová
Vhodné uložení na pevný nebo polohovatelný lamelový rošt nebo laťkový rošt
Rozměr 200x90x12
 
CENA:5980 kč